PARTNERIAI

Mažeikių rajono savivaldybė, tai institucija atsakinga už savivaldos teisės ir savo funkcijų įgyvendinimą bendruomenės interesais.

UAB "Mažeikių šilumos tinklai" gamina ir parduoda gyventojams ir įmonėms šilumos energiją patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui.

UAB „Mažeikių vandenys“ – šiuolaikiška vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas teikianti įmonė, kurios paskirtis yra aptarnaujamoje teritorijoje patikimai ir mažiausiomis sąnaudomis tiekti geros kokybės vandenį vartotojams, surinkti bei išvalyti nuotekas.

UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“- įmonė, teikianti įvairias komunalines paslaugas Mažeikių rajono gyventojams.

UAB „Ignitis“ yra didžiausias elektros ir dujų tiekėjas Lietuvoje, teikiantis visas svarbiausias energetikos paslaugas.

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“, kurio pagrindinė funkcija – įdiegti ir eksploatuoti regioninę atliekų tvarkymo sistemą, apimančią atliekų surinkimą, vežimą, perdirbimą ir šalinimą visoje savivaldybių administruojamoje teritorijoje.

white LED light
white LED light

SAURIDA GROUP vardas sujungia skirtingus produktus gaminančias ir paslaugas teikiančias įmones bei vystomas veiklas. Saurida įmonės grupė : degalinės, dujinis šildymas, granulės, malkos, logistika,priekabų, tralų nuoma, plovyklos. Saurida Spa, Poilsiavietė Šventojoje.

UAB "Atsvaros servisas", kurio pagrindinė funkcija - liftų ir eskalatorių įrengimas, remontas ir techninė priežiūra.