BENDRIJOMS

         Mūsų Bendrovė gali Jums padėti, jeigu Jūsų name prakiuro vamzdis, išlūžo durys, leidžia stogas, kemšasi nuotekų ar lietaus kanalizacija, atsirado elektros instaliacijos gedimas, ar tiesiog yra reikalinga sutartis su avarine tarnyba, kuri bet kuriuo paros metu suteiks Jums reikiamą pagalbą. Mūsų Bendrovė turi ilgametę patirtį ir mes kokybiškai įvykdysime sutartinius įsipareigojimus.

      Kiekvienas namas turi inžinerinius tinklus, kuriuos reikia prižiūrėti, remontuoti ir atnaujinti. Mes teikiame paslaugas daugiabučių namų bendrijoms, namams, kuriuose yra įregistruota jungtinė veikla, komercinės paskirties pastatams, bei visiems kitiems pastatams, kuriems reikia techninės priežiūros, avarinės tarnybos, pastatų – patalpų administravimo.

           

Pagrindinės mūsų komandos stipriosios savybės:

  • Geras daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimo, elektros įrenginių eksploatavimo, šilumos įrenginių eksploatavimo, statinio statybos (remonto) darbų išmanymas, įgytas rengiant projektus ir vykdant darbus Mažeikių rajone.

  • Puikios daugiabučių namų ir kitų patalpų savininkų bendrosios nuosavybės reikalavimų ir kitų aspektų žinios, kurios sukauptos teikiant paslaugas ir konsultacijas administravimo, techninės priežiūros, remonto bei avarijų namo inžineriniuose tinkluose.

  • Mūsų Bendrovės bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimo veiklos kokybę garantuoja veiklos civilinės atsakomybės draudimas ir turimi kvalifikacijos atestatai.

  • Turima ilgametė patirtis, leidžia savalaikiai ir kokybiškai įvykdyti sutartinius įsipareigojimus, pelnyti klientų pasitikėjimą ir plėsti savo veiklą.

    Jei turite klausimų ar norėtumėte sudaryti paslaugų teikimo sutartį, prašome dėl informacijos kreiptis tel. nr.+37044395204.