Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių šiuo metu dėl plintančio korona (COVID-19) viruso paskelbtas karantinas, todėl UAB „Tavo pastogė“ administracija nori dar kartą priminti savo klientams, jog šie mokėjimus už sąskaitas gali atlikti ir neišėję iš namų.

Mokėjimus už mėnesio einamąsias sąskaitas galite atlikti tiesiog internetu, mūsų savitarnos sistemoje.

Pasiekti savitarnos sistemą galite dviem būdais:

  1. Pasinaudojus tiesiogine nuoroda http://kp.mazeikiai.mokesta.lt/msavit/.
  2. Įėjus į puslapį www.tavopastoge.lt ir ekrano viršuje paspaudus raudoną mygtuką „El. savitarna“.

PASTABA: pirmą kartą jungiantis į sistemą, laukeliuose „Mokėtojo kodas“ ir „Slaptažodis“ įveskite savo mokėtojo kodą. Iš karto po informacijos įvedimo sistema pateiks naują formos langą, su galimybe pradinį slaptažodį pakeisti Jūsų norimu slaptažodžiu (kurį naudosite norėdami prisijungti sekantį kartą).

Sėkmingai prisijungus į savitarnos sistemą, žalioje meniu juostoje matysite pasirinkimą „Apmokėti“. Paspaudus ant jo būsite nukreipti į savo einamosios mėnesio sąskaitos formą, su galimybe joje deklaruoti skaitiklių parodymus, keisti norimas mokėti sumas už paslaugas ir kt. Po informacijos įvedimo liks tik spustelti mygtuką „Apmokėti“ esantį lango apačioje ir būsite nukreipti į „Paysera“ sistemą. (Paysera sistema paprašys Jūsų el. pašto adreso. Norime informuoti, kad el. pašto adreso sistema prašo tam, kad galėtų Jus vėliau informuoti apie sėkmingai atliktą mokėjimą). Paysera sistemoje liks tik pasirinkti norimą apmokėjimo būdą ir iki galo atlikti mokėjimą.

Dar niekada nebuvo taip greita ir paprasta!

Papildoma informacija telefonu +370 443 93274 arba +370 443 93277.

UAB „Tavo pastogė“ administracija