Vienos didžiausių Baltijos šalyse energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ prekinis ženklas keisis į Ignitis.

„Lietuvos energija“ informuoja, kad 2019 m. balandžio 16-17 d. Valstybiniam patentų biurui ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybai (EUIPO) pateikė prašymą registruoti prekės ženklų pavadinimus „Ignitis“, „Ignitis power“, „Ignitis gamyba“, „Ignitis renewables“, „Ignitis grupė“, „Ignitis group“ ir su jais susijusius vizualinius apipavidalinimus – logotipus.

Pagrindinė planuojamo pokyčio priežastis yra siekis konsoliduoti skirtingus „Lietuvos energijos“ ir Grupės įmonių turimus prekės ženklus po vienu moderniu, tarptautiniu prekės ženklu, taip ilguoju laikotarpiu efektyvinant išlaidas komunikacijai.

Tuo pačiu tai padės vykdyti tarptautinę grupės plėtrą. Šiuo metu 3 Baltijos šalyse ir Lenkijoje, o taip pat ir tarptautinėse energijos išteklių rinkose veikiame skirtingais pavadinimais. Vienas konsoliduotas prekės ženklas pagerins grupės žinomumą ir sustiprins tarptautines pozicijas ateityje

Planuojama, kad naujas prekės ženklas bus pradėtas naudoti antroje 2019 m. pusėje. Pažymėtina, kad „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausančios bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ prekės ženklas nesikeis.

Informacija apie konkrečius sprendimus bus atskleista laikantis teisės aktų, reglamentuojančių tokios informacijos viešą atskleidimą, reikalavimų bei užtikrinant suinteresuotų šalių reikiamą, pakankamą ir išsamų informavimą.

Planuojama, kad pagal „Ignitis“ prekės ženklus ateityje gali keistis ir įmonių pavadinimai. Apie konkrečius planuojamus „Ignitis“ prekės ženklo pokyčius klientai bus informuojami atskirais pranešimais.

Šaltinis: https://www.le.lt/index.php/naujienos/….